CreditStar atsiliepimas

creditstar

Creditsar.lt – tai tarptautinė bendrovė, teikianti vartojimo kreditus nuo 50 iki 3000 Eur. „Creditstar Lithuania“ priklauso tarptautinei finansinei grupei „Creditstar Group“. Skirtingai nei kitos kredito bendrovės, įmonė nesiūlo daug įvairių rūšių kreditų ir vartojimo paskolų, tačiau siūlo virtualią kreditinę kortelę. Tai leidžia atidėti bei pratęsti įmokų mokėjimą arba įmokas sumokėti anksčiau ir tokiu būdu sutaupyti. Saugus ir patogus būdas valdyti savo finansus. Kreditą galima panaudoti savo reikmėms, galbūt tai smulkios išlaidos arba šiek tiek brangesni pirkiniai. Sąskaitą galima atsidaryti visiškai nemokamai, norint atsiskaityti už prekes ar paslaugas, beliks pasinaudoti Credistar mokėjimais. Minimalus terminas 3 mėnesiai, maksimalus terminas 36 mėnesiai. Įmokas visuomet galima sumokėti anksčiau. Nors sąskaitą atidaroma nemokamai bei nėra kitų administracinių mokesčių, palūkanos prasideda nuo 30%. Tai paprastas būdas pasiskolinti, nes kreditai suteikiami vos per 15min., na bent jau taip teigiama įmonės internetiniame puslapyje. Išties kredito gavimo laikas yra ilgesnis, tai viena priežasčių, kodėl klientai renkasi kitas bendroves.

Kreditų išdavimas

Kreditai išduodami kasdien nuo 8:00 iki 21:00 val. Visas paraiškas galima pateikti internetu, tai patogu ir greita. Vidutiniškai atsakymas gaunamas per valandą, kartais greičiau.

 • Darbo laikas 8:00-21:00 val.
 • Nėra sutarties mokesčio;
 • Kreditai suteikiami nuo 3 iki 36 mėnesių;
 • Galima gauti kreditą nuo 50 iki 3000 Eur.
 • Paraiškas galima pateikti internetu.

Nors tai ir nėra žinomiausia bei populiariausia kredito bendrovė Lietuvoje, čia teikiamos gana kokybiškos paslaugos. Visgi, kaip ir kiekviena kompanija, taip ir ši, pasižymi gerosiomis ir blogosiomis savybėmis. Trumpai apie jas:

Privalumai

 • Atidaroma asmeninė kredito sąskaitą;
 • Greitas ir patogus paraiškos pateikimas tiesiog internetu;
 • Pirma paskola iki6 mėn. – nemokama;
 • Kreditas nuo 50 iki 3000 Eur.

Trūkumai

 • Palūkanos gana didelės, nuo 30%.
 • Ne visuomet itin greitas aptarnavimas.
 • Daug pažadų, mažai tiesos.
 • Sudėtingas naudojimasis internetine svetaine.

Įmonė įkurta dar 2006 metais, todėl patirtis kredito teikimo srityje pakankamai nemaža. Kaip ir kiekviena kredito bendrovė, taip ir ši, siekia pritraukti kuo daugiau klientų ir iš to uždirbti, dėl to, prieš skolinantis, reikėtų atkreipti dėmesį, jog bendra kredito kainos metinė norma gali siekti net 69-158%, o ši suma išties didžiulė. Dėl šios priežasties, klientai dažnai pasirenka kitas panašias bendroves. Nors pirmas kreditas iki 6 mėn. laikotarpiui suteikiamas nemokamai, paskui taikomi įvairūs sutarties administravimo mokesčiai. Delspinigiai už pradelstus mokėjimus – 0,05%. Dažnai taikomi specialūs pasiūlymai, todėl verta jais pasinaudoti. Patogu, jog paraiškas galima pateikti internetu arba SMS žinute, tai sutaupo laiko ir yra patogu nuolat skubantiems. Skolinantis pirmą kartą, siūloma skolintis iki 600 Eur, paskolos trukmė nuo 15 dienų iki 24 mėnesių.

Kaip ir kas gali pasinaudoti įmonės teikiamais kreditais?

Pretenduoti gali Lietuvos Respublikos piliečiai, sulaukę 18 metų bei gaunantys reguliarias pajamas. Taip pat, jų kredito istorija turi būti teigiama. Atitinkant šiuos reikalavimus, galima pretenduoti gauti kreditą. Pirmiausia ką reikia padaryti, tai apsilankyti įmonės internetinėje svetainėje ir paskolų skaičiuoklėje nustatyti norimą pinigų sumą bei pageidaujamą grąžinimo laikotarpį, visą tai atlikus spausti „teikti paraišką“ ir sukuri naudotojo paskyrą. Norint turėti asmeninę kredito sąskaitą, būtina registracija arba naudotojo paskyra. Užsiregistruoti paprasta, reikia teisingai suvesti asmens duomenis ir į banko sąskaitą pervesti 0,01 Eur, taip patvirtinant tapatybę. Credit star darbuotojai tikrina kokia potencialaus kliento kredito situacija ir ar asmuo nenori pasinaudoti paslaugomis sukčiaujant. Paraiškas galima teikti visą parą. Gavus patvirtinimą dėl kredito, jis sąskaitą turi pasiekti per 15 min., nors dažnu atveju tai užtrunka ilgiau, žinoma pinigų gavimo procesas gali užtrukti ir dėl banko.

Kreditas grąžinamas, kiekvieną mėnesį mokant mėnesines įmokas, jos gali būti mokamos pagal tuos duomenis, kuriuos įmonė atsiunčia el. paštu. Galima mokėti ir tiesiogiai svetainėje, tiesiog naudojantis banko nuoroda. Nujaučiant apie vėluojančius mokėjimus ir prastą situaciją, geriau iš anksto susisiekti su aptarnavimo specialistu ir nupasakoti situaciją. Dar galima pateikti paraišką dėl kredito įmokos atidėjimo ( įmokas galima atidėti nuo 5 iki 30 dienų). Įmokas atidėti galima prisijungiant prie savo paskyros. Norint atidėti įmoką, taikomas įmokos termino atidėjimo mokestis.

Paklausite ar tai paskola su užstatu iš interneto? Šiai paskolai gauti užstato nereikia, tačiau klientai turi atitikti bendrovės keliamus reikalavimus, juos atitinkant, suteikiamas kreditas, kuriuo galima pasinaudoti be jokio užstato.

Naudojimasis tinklapiu

Creditstar.lt tinklapis gana šiuolaikiškas, tačiau ne itin patogus vartotojui. Teksto daug – reikiamos informacijos mažai. Privalumas, jog pateikiama kredito skaičiuoklė. Tačiau tai greičiausiai tik vienas iš nedaugelio puslapio privalumų. Visgi, patekus į svetainę, prisijungti labai paprasta ir tai galima padaryti dviem būdais: suvesti informaciją pradiniame puslapyje, kuriame didelėmis raidėmis siūloma prisijungti, arba spausti oranžinį „prisijungti“ mygtuką puslapio viršuje, dešiniajame kampe. Kiek erzina iššokančios reklamos.

Aptarnavimas

Patogus darbo laikas, leidžia visas užklausas siųsti bet kuriuo metu, įmonė dirba ir savaitgaliais. Visgi, į užklausas ne visuomet atsakoma taip greitai kaip norėtųsi. Į klientų aptarnavimo skyrių pavyksta prisiskambinti taip pat ne iš pirmo karto, todėl tai gali pasirodyti vienas iš didesnių kredito bendrovės minusų, nes žmonės ieško kreditų čia ir dabar. Nors nurodoma, kad pinigai gavėja pasiekia per 15 minučių, dažnu atveju tai tik puslapio reklama, kuri ne visuomet teisinga. Kantrybės naudojantis Creditstar paslaugomis reikia, tačiau , nebūtų teisinga teigti, jog įmonė veikia neoperatyviai.

Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimai gana įvairūs ir vienbalsės nuomonės nėra. Vieni labai patenkinti įmonės teikiamomis paslaugomis bei aptarnavimu, tuo tarpu kiti turi ne itin teigiamą patirtį. Dauguma skundžiasi dėl ne itin operatyvaus aptarnavimo. Reikėtų pabrėžti ir tai, jog vėluojant sumokėti įmokas, skaičiuojami delspinigiai, apie kuriuos dažnu atveju nėra informuojama. Norint kreditą grąžinti anksčiau nei numatyta, tai padaryti galima, bet dažnu atveju šis procesas užtrunka ir gana ilgai. Tai apgalvotas įmonės sprendimas, tačiau dėl tokių sprendimų įmonės naudai, kai kurie klientai mieliau renkasi kitas kredito bendroves ir naudojasi jų paslaugomis. Be to, neigiami atsiliepimai greitai sklinda, todėl kuo daugiau nepatenkintų žmonių, tuo žemesni kredito bendrovės reitingai.

Rekvizitai

 • Telefonas: 8 700 33388
 • El. paštas: info@creditstar.lt
 • Adresas: V.Gerulaičio g. 108200 Vilnius.

Įmonės nėra populiariausia Lietuvoje, bet jos populiarumas kitose Baltijos šalyse, o taip pat ir Skandinavijoje gana nemažas. Net ir nebūdama populiariausia kredito bendrove šalyje, įmonė turi pakankamai daug klientų, kurie sėkmingai naudojasi jų teikiamais kreditais. Paskolos dėka, daug žmonių įsigijo norimus pirkinius ar įgyvendino tikslus bei sumanymus. Jei tai vienintelis pasirinkimas – tuomet, pasinaudoti greituoju kreditu gana puiki pintis, visgi kiekvienas skolinimasis yra rizikingas. Šią riziką privalo įvertinti pats paskolos prašytojas. Galbūt finansinės galimybės neleis paskolos grąžinti laiku, o galbūt kreditas ne toks jau ir būtinas.