EcoCredit atsiliepimas

ecocredit.lt

Ecocredit.lt, tai skolinimo bendrovė. Jau ne vienerius metus ši bendrovė vykdo veiklą Lietuvoje ir teikia smulkių kreditų paslaugas. Nors bendrovė gana maža, paslaugų spektras pakankamai platus: greitieji kreditai, vartojimo paskolos, paskolų refinansavimas, faktoringo paslauga. Nedidelė įmonė, teikia palyginus nedideles paskolas nuo 100 iki 1400 Eur, kurias grąžinti galima nuo 30 dienų iki 24 mėn. laikotarpio. Kuo paskola grąžinama anksčiau, tuo mažiau tenka sumokėti kreditoriui, viskas gana paprasta ir aišku. Čia paskolas gali gauti asmenys nuo 18 iki 70 metų.

Iš esmės, tai dar viena skolinimosi bendrovės su tam tikrais privalumais ir trūkumais. Kadangi įmonė nėra didelės, jos populiarumas taip pat nėra labai didelis, visgi įmonė sėkmingai vykdo savo veiklą, o pagal tai galima išskirti privalumus ir trūkumus:

Pagrindiniai įmonės pliusai:

 • Pakankamai mažos palūkanos, kurios kinta priklausomai nuo atidavimo termino.
 • Malonus aptarnavimas.
 • Įmonė suteikia galimybę kreditą grąžinti anksčiau nei nurodyta sutartyje.
 • Galima nutraukti sutartį, praėjus ne daugiau kaip 14 dienų nuo paskolos gavimo pradžios.

Pagrindiniai įmonės minusai:

 • Taikomas registracijos mokestis (0,29 Eur);
 • Ne itin greitas atsakomumas;
 • Sudėtinga registracijos sistema;
 • Mažai informacijos internetiniame puslapyje;
 • Darbo laikas yra ribotas;

Akivaizdu, jog kol kas minusų galima išskirti daugiau nei pliusų tačiau tai nereiškia, jog įmonė veikia netinkamai, tiesiog tai parodo, jog įmonei yra kur tobulėti.

Kokiu principu veikia ši skolinimosi platforma?

 1. Pirmiausia reikia užpildyti registracijos formą;
 2. Toliau seka asmens duomenų patvirtinimas;
 3. Mokamas registracijos mokestis (0,29 Eur);
 4. Prisijungiama prie paskyros ir pildoma kredito paraiška ir pasirenkamas tinkamiausias kredito variantas;
 5. Pasirenkama suma, terminas ir laukiama patvirtinimo.

Skolinimosi procesas nėra sudėtingas, turbūt daugiausia laiko atima registracija, tačiau negalima teigti, kad ji ypatingai sudėtinga. Visgi, norint gauti kreditą akimirksniu – teks šiek tiek nusivilti. Jeigu viskas vyksta sklandžiai, kreditą galima gauti vos per 15 minučių, tačiau tai yra geriausias atvejis, paprastai viskas kiek užtrunka. Beje, nereikia pamiršti ir to, jog paskolos teikiamos tik darbo dienomis.

Kas gali gauti kreditą?

Tai bene dažnaisiais užduodamas klausimas. Kreditai suteikiami:

 • Asmenims sulaukusiems ne mažiau 18 metų. Beje, kreditai teikiami iki 70 metų amžiaus asmenims.
 • Norint pasiskolinti, privaloma gauti pastovias pajamas.

Viskas gana aišku, paskolas gali gauti dirbantys asmenys, kurie gauna pastovias pajamas, socialinės išmokos šiuo atveju netinka. Įmonė aiškiai apibrėžia ribą, nuo kurios galima pradėti skolintis, taip pat, save apsaugodami, jie neleidžia skolintis vyresniems nei 70 metų žmonėms. Įprastai, kreditai suteikiami tik Lietuvos Respublikos piliečiams, tačiau pasitaiko išimčių ir paskolos suteikiamos užsienio piliečiams, tačiau, jie privalo turėti leidimą gyventi Lietuvoje. Žinoma, vien leidimo nepakanka, asmenys turi atitikti ir kitus paskolų gavimui taikomus reikalavimus. Kiekviena kompanija nori turėti kuo daugiau klientų, todėl net ir esant nustatytomis sąlygoms, kiekvieną kartą jas galima šiek tiek koreguoti, svarbu kreiptis į pačią įmonę ir asmeniškai tartis. Kartais paskolos suteikiamos asmenims ne visiškai atitinkantiems reikalavimus, žinoma įmonė tai daro tik išimtinais atvejais, todėl tam nereikėtų teikti daug vilčių. Beje, visuomet būtina gerai įsiskaityti į kredito bendrovės sąlygas, nes kaip žinia, nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės. Na ir žinoma, svarbu gera kredito istorija. Taip pat kaip ir kitose kredito bendrovėse, taip ir čia paskola neteikiama jei yra pradelstų mokėjimų, užsilikusių skolų bei kitų finansinių įsipareigojimų.

Ar galima pratęsti kreditą?

Kreditą pratęsti galima, tačiau tai padaryti galima tik prisijungus prie savo paskyros. Ten galima rasti pasirinkimą kredito pratęsimo paraiška, kur galima pamatyti visą eigą, ką ir kaip atlikti. Tai gerokai palengvina paraiškos pildymą. Visgi, visas procesas yra kompiuterizuotas ir labiau tinka tiems, kurie tikrai geba naudoti kompiuteriu, kitu atveju arba teks prašyti pagalbos arba kreiptis į kitą pinigų skolinimo kompaniją.

Nepakanka pinigų paskolos grąžinimui. Dažnu atveju, nepavyksta teisingai apskaičiuoti savo finansinių galimybių, todėl pradedant grąžinti paskolą, pastebima, jog nepakanka tam pinigų. Ką tokiu atveju daryti? Pirmiausia reikia susisiekti su kreditą suteikusia bendrove ir viską išsamiai išdėstyti, tikrai nerekomenduojama delsti. Konsultantai padės išspręsti susiklosčiusią padėti ir tikrai rasite situaciją lengvinantį sprendimą.

Paskolų refinansavimas

Ecocredit.lt suteikia galimybę refinansuoti turimas paskolas. Kokios sąlygos? Pirmiausia reikia pasidomėti ankstesnių kreditų sąlygomis bei sutarties punktais ir kreipti į ecokredit.lt konsultantai padės atsakyti į rūpimus klausimus ir apsispręsti dėl refinansavimo. Beje, pravartu žinoti, kad refinansavimas be užstato čia teikiamas iki 5000 Eur, didesnėms sumoms būtinas nekilnojamo turto užstatytas.

Ar sudėtinga naudotis svetaine?

Ecocredit.lt svetainė pakankamai neinformatyvi. Čia ganai mažai informacijos, nors galima trumpai sužinoti apie kiekvieną paslaugą, informacija yra glausta, todėl ne viskas yra aišku. Nors patekus į puslapį jis atrodo gana šiuolaikiškas ir patrauklus, ėmus jį analizuoti, imamas jausti informacijos stygius, įmonei tikrai yra kur pasitempti, norint neprarasti potencialių klientų. Visgi, puslapyje pateikiama kredito skaičiuoklė, kuri gali preliminariai atsakyti į jus dominančius skolinimosi klausimus. Norint gauti pagalbą iš įmonės, pirmiausia reikia užsiregistruoti, todėl tai gana nepatogu. Trumpai galima pasakyti, jog naudotis svetaine nėra labai sudėtinga, nes joje tiesiog nelabai yra ką daryti, o tai reiškia, kad daug ką reikia tobulinti.

Aptarnavimas ir darbo laikas

Klientų teigimu, aptarnavimas gana kokybiškas ir malonus, darbuotojai nusiteikę geranoriškai ir paslaugiai, tačiau labai ribotas darbo laikas (I-V 8:00 – 17:00 val.) ir dažnu atveju lėtas aptarnavimas. Tai nėra paskolos teikimo bendrovė, paskolas teikianti 24 valandas per parą, todėl paskolos tenka palaukti. Visgi, gavimo sąlygos nėra griežtos, todėl daugeliu atveju, galima ir palaukti. Pateikus kredito paraiškas ne darbo metu, jos bus aptarnautos sekančią darbo dieną. Ieškant pigiausios paskolos 24 valandas per parą, tai nėra geriausias pasirinkimas, tačiau kitais atvejais, tai gana geras pasirinkimas.

Gera žinia ta, jog paraiškas galima pildyti ne tik internetu, štai paraiškų teikimo būdai:

 • Internetu;
 • SMS žinute;
 • Skambinant telefonu;
 • Biure

Nesvarbu kurį skolinimosi būdą rinksitės, vis tiek reikės užsiregistruoti internetinėje paskyroje. Paskyros privalumas tas, jog galima stebėti tikslų paskolos skaičių, likusią mokėti sumą ir pan. Registracijos mokesčio išvengti taip pat nepavyks. Registracijos mokesčio pagalba, įrodoma, kad pinigai nukeliauja būtent į kliento sąskaitą ir nėra sukčiaujama.

Atsiliepimai apie Eco credit kredito bendrovę

Pačiame įmonės puslapyje pateikiami gana teigiami klientų atsiliepimai, žmonės sako, jog suteikto kredito dėka pavyko apmokėti studijas bei įgyvendinti mažas svajones. Kitur galima rasti ir šiek tiek neigiamų atsiliepimų, kuriuose teigiama, jog aptarnavimas gana lėtas, dažnai sunku susisiekti, ypač skundžiamasi trumpomis darbo valandomis ir tuo, jog savaitgaliais įmonė nedirba. Nepaisant to, pats aptarnavimas gana malonus ir klientai yra patenkinti, palūkanos taip pat nėra labai didelės ir labai priklauso nuo grąžinamo termino.

Įmonės kontaktai

 • Telefono numeris: +370 656 94000;
 • El. paštas: info@ecocredit.lt;
 • Adresas: J. Basanavičiaus g. 25a-21, Vilnius.