Paskolos refinansavimas

Kreditoriai Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai Kredito MIN suma Kredito MAX suma Kredito laikotarpis Gauk paskolą
smspinigai.lt 15 min. Yes 100 € 1000 € 4 metų GAUTI KREDITĄ
finbee.lt 1 dieną No 300 € 10000 € 60 mėn. GAUTI KREDITĄ
vivus.lt 10 min. No 100 € 5000 € 48 mėn. GAUTI KREDITĄ
manopaskola.lt 1 dieną No 500 € 10000 € 60 mėn. GAUTI KREDITĄ
bobutespaskola.lt 15 min. No 50 € 4000 € 48 mėn. GAUTI KREDITĄ
creditstar.lt 15 min. No 50 € 3000 € 36mėn. GAUTI KREDITĄ
euroecredit.lt 15 min. No 100 € 3000 € 24 mėn. GAUTI KREDITĄ
smscredit.lt 15 min. Yes 50 € 750 € 30 dienų GAUTI KREDITĄ
ferratum.lt 15 min. No 100 € 2000 € 24 mėn. GAUTI KREDITĄ
ecocredit.lt 15 min. No 100 € 1400 € 24 mėn. GAUTI KREDITĄ
hipocredit.lt 4 dienų No 1000 € 100000 € 20 metų GAUTI KREDITĄ
paskola23.lt 1 dieną No 600 € 15000 € 72 mėn. GAUTI KREDITĄ
paskoliukas.lt 15 min. No 100 € 1500 € 18 mėn. GAUTI KREDITĄ
paskolos.lt 15 min. No 500 € 5000 € 4 metų GAUTI KREDITĄ
paskolosjums.lt 15 min. No 100 € 600 € 60 dienų GAUTI KREDITĄ
protingapaskola.lt 1 dieną No 300 € 10000 € 60 mėn. GAUTI KREDITĄ
sauguskreditas.lt 15 min. Yes 50 € 1000 € 24 mėn. GAUTI KREDITĄ
taupkase.lt 1 dieną No 1000 € 100000 € 15 metai GAUTI KREDITĄ
 

Būtų labai sunku rasti žmogų, kuris neturi jokių tikslų arba svajonių. Kiekvienas žmogus savo tikslus ar svajones bando pasiekti įvairiais tik jiems priimtinais būdais. Vieni dėl jų sunkiai dirba ir atsisakydami daugybės dalykų taupo pinigus. Kiti, neturintys tvirto nusistatymo, tiesiog pamiršta apie tai ir gyvena toliau, o jų tikslai ir svajonės lieka neįgyvendinti. Dar viena žmonių rūšis – tai tie kurie nieko nelaukia ir įgyvendina savo svajones tuojau pat. Tai dažniausiai būna dideles pajamas gaunantys asmenys, aba tie, kurie naudojasi kredito įstaigų paslaugomis. Nėra nieko blogo pasiskolinti trūkstamą pinigų sumą ir gyventi dabartimi, o ne ilgai taupyti ir tik tuomet džiaugtis įgyvendintais tikslais. Dabartiniais laikais pinigų skolinimasis yra pakankamai lanksti finansinė paslauga. Yra daugybė kredito bendrovių siūlančių įvairios paskirties paskolas. Tai yra vartojamieji kreditai, paskolos būstui ar jo remontui, paskolos automobiliams ar studijų paskolos. Visi kreditai yra teikiami tiek trumpam, tiek ilgesniam laikotarpiui. Nuo paskolos laikotarpio bei kredito sumos priklauso kas mėnesį atiduodamo kredito dalies suma. Tokių kreditų palūkanos taip pat priklauso nuo keletos faktorių, tokių kaip paskolos suma, jos tipas bei laikotarpis. Skolinantis pinigus, pirmiausia yra būtina teisingai įvertinti savo gaunamas pajamas, jų pastovumą ir jūsų būtinąsias mėnesio išmokas. Taip pat reikia įvertinti galimus jūsų gyvenimo pokyčius, tokius kaip šeimos pagausėjimas, planuojami stambūs pirkiniai, darbo keitimas arba jo netekimas ir pan. Šis žingsnis apsisprendžiant dėl kredito yra labai svarbus, kadangi planuotai arba netikėtai jūsų gyvenime pasikeitus aplinkybėms, paimtas kreditas gali tapti nepakeliama našta. Ypatingai, jei skolindamiesi neatidžiai pasirinkote kredito bendrovę, neteisingai nusprendėte dėl paskolos termino ar neįvertinote tuo metu rinkoje esančių vidutinių palūkanų normų ir pasikolinote kur kas brangiau, nei siūlo kitos bendrovės. Nutikus tokiems įvykiams norėdami išsisukti nuo galimų finansinių sunkumų, jūs turite kuo skubiau ieškoti sau palankios išeities, kadangi įmokas reikia mokėti kiekvieną mėnesį. Laiku nesumokėjus ar nuolat pradelsiant mokėti įmokas, jūs galite patirti papildomų išlaidų atsiradusių dėl sudarytos kredito sutarties pažeidimų. Norint sumažinti paskolos įmokas pailginant paskolos grąžinimo terminą ar sumažinant palūkanas geriausia išeitis yra kreditų refinansavimas.

Nors iš pirmo žvilgsnio galbūt skamba sudėtingai, tačiau kreditų refinansavimas yra paprastas dalykas. Tai tarsi pasiimti naują paskolą, tik su geresnėmis ir jums palankesnėmis sąlygomis. Pirmas žingsnis, kurį turite atlikti norėdami refinansuoti savo paskolą yra išsamiai išanaliztuoi rinkoje esančias kredito bendroves ir jų siūlomas sąlygas. Suradus bendrovę, kuri siūlo geresnes sąlygas nei jūsų turimos paskolos, jūs turėtumėte kreiptis su prašymu refinansuoti turimą paskolą. Paskolos refinansavimas vykdomas taip pat, kaip ir naujos paskolos išdavimas. Pirmiausiai kredito bendrovė patikrina jūsų mokumo istoriją ir įvertinata ar jūs atitinkate visus keliamus reikalavimus paskoloms gauti. Tuomet pateikus prašymą, kredito įstaiga jį apsvarsto ir atsiunčia jums atsakymą elektroniniu paštu arba telefono skambučiu. Tuomet nusprendus, jog naujos paskolos sąlygos yra geresnės nei esamos, jūs pasirašote refinansavimo sutartį ir kredito įstaiga padengia jūsų skolą kitai kredito bendrovei. Nuo šios akimirkos, mėnesines įmokas turite mokėti naujai kredito bendrovei. Taip galite sutaupyti nemažą sumą pinigų arba sumažinti savo paskolos įmokas.

Paskolos refinansavimas yra labai naudingas tuomet, kai jūs suprantate, jog jūs nebeišgalite dengti savo paskolos įmokų. Kad ir kaip atidžiai planuosite savo biudžetą, vis tiek gali nutikti daugybė netikėtų dalykų, kurie smarkiai padidins jūsų būtinąsias išlaidas ir lėšų paskolos įmokoms gali paprasčiausiai nebepakakti. Kai kada aplinkybės pasikeičia visiškai neplanuotai. Pavyzdžiui gali sugesti jūsų automobilis, be kurio negalite nuvykti į darbą, o remonto paslaugos dažnai kainuoja labai brangiai. Galbūt netikėtai padidėjo įmokos už būsto šildymą ar komunalinius mokesčius, o galbūt jūs sulaukėte šeimos pagausėjimo ir netikėtai pasikeitus aplinkybėms, jums iš naujo tenka susidėlioti šeimos biudžetą. Tokiu atveju atsiradusią spragą galėtų išspręsti paskolos refinansavimas. Pratęsus paskolos terminą arba sumažinus palūkanas, už sutaupytus pinigus jūs galite greitai užpildyti spragą savo finansuose. Priklausomai nuo turimos kredito sutarties, pasinaudojus kreditų refinansavimo paslauga, jūs galite sutaupyti net daugiau nei pusę kas mėnesį mokamos paskolos. Net ir neatsitikus jokiems nenumatytiems įvykiams, kredito refinansavimas jums gali būti labai naudingas. Jei mokant paskolos įmokas jusm pasirodo, kad jos yra per didelės ir neatitinkančios rinkoje esamų sąlygš, visuomet yra pravartu pasieškoti kitos kredito bendrovės, kurios suteiktų geresnes kreditavimo ir palūkanų sąlygas bei sutiktų refinansuoti jūsų paskolą. Už tokiu būdu sutaupytas lėšas jūs galėtumėte nusipirkti reikalingą daiktą arba jas kaupti ir panaudoti vasaros atostogoms arba kitoms pramogoms. Taigi, refinansuoti turimą paskolą yra pravartu bei rekomenduotina ne tik tada kai jus prispaudžia finansiniai sunkumai, bet ir tuomet, kai atsiranda geresnes sąlygas siūlančių bendrovių.

Nepriklausomai nuo paskolos rūšies, paskolos refinansavimas gali būti taikomas turint visų rūšių paskolas. Ypatingai apsimoka refinansuoti trumpalaikius kreditus, už kuriuos palūkanos dažniausiai būna pačios didžiausios. Galbūt prispausti pinigų trūkumo, jūs paskubėjote pasiskolinti pinigų ir sutikote su visomis kredito bendrovės siūlomomis sąlygomis. Ypatingai dažnai tokie atvejai pasitaiko, kuomet pinigai pasiskolinami iš anksto neišanalizavus kitų pasiūlymų arba jų prireikus labai skubiai. Pasiėmus greitąjį kredita, ne retu atveju grąžinama suma gali būti dvigubai didesnė, nei pasiskolinta. Tokiais atvejais refinansavus paskolą galima prasiilginti jos terminą, sumažinti mėnesines įmokas ir išsiderėti geresnes palūkanas. Jeigu pirkote automobilį, būstą ar kitokį brangesnį pirkinį ir pasiskolinta pinigų suma buvo didelė, o terminas pakankamai ilgas, vis tiek yra pravartu pasidomėti dėl kredito refinansavimo. Net ir vienu ar keliais procentais sumažėjusios palūkanos, ilgalaikėje perspektyvoje gali sudaryti nemažas pinigų sumas kurios ženkliai papildys jūsų banko sąskaitą.

Kredito refinansavimas gali turėti savotiškų privalumų ir trūkumų. Ko gero didžiausias kreditų refinansavimo privalumas – tai galimybė sutaupyti piniginių lėšų bei sumažinti kasmėnesinę finansinę naštą. Mėnesio biudžete atsiradus laisvų pajamų, jas galite panaudoti perkant jums reikalingas prekes, susiremontuoti bei atsinaujinti būstą ar tiesiog gerai praleisti laiką. Refinansavus paskolą ir sumažėjus mėnesio įmokoms, jūs taip pat turite galimybę atsiradusius laisvus pinigus panaudoti paskolos dengimui ir taip kur kas greičiau grąžinti turimą kreditą. Sutaupyti pinigų yra visuomet malonu, todėl jei tik yra tokia galimybė, reikia stengtis ja pasinaudoti. Nors paskolos refinansavimas dažniausiai yra teigimas reiškinys, ir pasinaudojęs juo žmogus tikisi sulaukti vien tik teigiamo rezultato – įmokų sumažėjimo, kartais gali atsirasti ir su tuo susijusių papildomų išlaidų. Keisdami kredito teikėją, jūs turite gaišti laiką analizuodami rinką ir ieškodami jums palankiausio pasiūlymo. Jums reikės iš naujo pereiti visą paskolos gavimo procesą, pateikti paraiškas bei pasirašinėti sutartis Taip pat norint sudaryti refinansavimo sutartį, kai kuriais atvejais jums gali tekti susimokėti paskolų ar kitus administravimo mokesčius naujai kredito bendrovei arba susimokėti netesybas už nutrauktą sutartį.