Kreditai nuo 18 metu

Kreditoriai Suteikimo trukmė Pirma paskola nemokamai Kredito MIN suma Kredito MAX suma Kredito laikotarpis Gauk paskolą
smspinigai.lt 15 min. Yes 100 € 1000 € 4 metų GAUTI KREDITĄ
finbee.lt 1 dieną No 300 € 10000 € 60 mėn. GAUTI KREDITĄ
vivus.lt 10 min. No 100 € 5000 € 48 mėn. GAUTI KREDITĄ
manopaskola.lt 1 dieną No 500 € 10000 € 60 mėn. GAUTI KREDITĄ
bobutespaskola.lt 15 min. No 50 € 4000 € 48 mėn. GAUTI KREDITĄ
creditstar.lt 15 min. No 50 € 3000 € 36mėn. GAUTI KREDITĄ
euroecredit.lt 15 min. No 100 € 3000 € 24 mėn. GAUTI KREDITĄ
smscredit.lt 15 min. Yes 50 € 750 € 30 dienų GAUTI KREDITĄ
ferratum.lt 15 min. No 100 € 2000 € 24 mėn. GAUTI KREDITĄ
ecocredit.lt 15 min. No 100 € 1400 € 24 mėn. GAUTI KREDITĄ
hipocredit.lt 4 dienų No 1000 € 100000 € 20 metų GAUTI KREDITĄ
paskola23.lt 1 dieną No 600 € 15000 € 72 mėn. GAUTI KREDITĄ
paskoliukas.lt 15 min. No 100 € 1500 € 18 mėn. GAUTI KREDITĄ
paskolos.lt 15 min. No 500 € 5000 € 4 metų GAUTI KREDITĄ
paskolosjums.lt 15 min. No 100 € 600 € 60 dienų GAUTI KREDITĄ
protingapaskola.lt 1 dieną No 300 € 10000 € 60 mėn. GAUTI KREDITĄ
sauguskreditas.lt 15 min. Yes 50 € 1000 € 24 mėn. GAUTI KREDITĄ
taupkase.lt 1 dieną No 1000 € 100000 € 15 metai GAUTI KREDITĄ
 

Lietuvos Respublikos teritorijoje, kiekvienas asmuo, sulaukęs 18 metų tampa pilnai atsakingu už savo veiksmus ir gali asmeniškai priimti visus sprendimus. Pilnametystė užtraukia ne tik pilną atsakomybę už savo veiksmus, tačiau ir suteikia daug laisvės bei panaikina iki šiol galiojusius apribojimus. Pilnametis asmuo gali vairuoti automobilį, nevaržomai linksmintis naktiniuose klubuose, be niekieno sutikimo keliauti po pasaulį, lošti azartinius bei kitus suaugusiems asmenims skirtus žaidimus bei daug kitų dalykų Taigi, pilnametystė turi labai daug privalumų ir jauniems žmonėms atveria duris į platųjį pasaulį. Asmuo, sulaukęs 18 metų taip pat gali legaliai dirbti. Dirbti gali ir jaunesni asmenys, tačiau jiems yra reikalingi tėvų sutikimai, o pilnamečiams šie apribojimai nebėra taikomi. Taigi, dirbantis pilnametis asmuo gali pilnai patenkinti savo poreikius ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Tačiau gyvenime dažnai norai prasilenkia su galimybėmis. Jaunas žmogus neturi tvirto pagrindo po savo kojomis, jie nori pakeliauti, pasilinksminti su draugais, jiems yra reikalingi įvairūs nauji daiktai, buities prietaisai, madinga apranga, aksesuarai, gyvenamasis plotas, automobilis, o darbdaviai įprastai asmenims be darbinės patirties stengiasi mokėti mažesnį darbo užmokestį nei patyrusiems darbininkams. Tokiu atveju jaunas, ką tik pilnametystės sulaukęs asmuo, pakliūna tarsi į uždarą ratą, kuriame jam yra sunku užsidirbti pinigų ir gyventi pagal savo norus. Jis nori gerai atrodyti bei neišsiskirti iš kitų bendraamžių, tačiau tam įgyvendinti trūksta pingų. Norint nusipirkti kažką naujo, reikia ilgai taupyti. Tačiau taupymas užima daug laiko ir pavyzdžiui norint nusipirkti automobilį, sutaupyti didelę pinigų sumą gali trukti net ir kelis metus. Automobilio įsigijimas jaunam žmogui atvertų naujų galimybių, todėl yra kur kas geriau jį pirkti čia ir dabar. Vienintelė išeitis tą padaryti yra pasiskolinti pinigų iš kredito įstaigų.

Nepilnamečiams asmenims paskolos iš kredito įstaigų nėra suteikiamos. Taigi, visos kredito bendrovės yra nusistatę amžiaus apribojimus, ir kreditus suteikia asmenims vyresniems nei 18 ar daugiau metų. Kreditai nuo 18 metų yra suteikiami kredito bendrovėms norint užsitikrinti skolininkų mokumą. Kredito įstaiga skolindama pinigus jaunesniems nei 18 metų amžiaus žmonėms rizikuotų juos prarasti, kadangi dažnai jaunesni žmonės neturi stabilių pajamų arba gaunamos pajamos nėra pakankamos gauti kreditui. Taip pat šis ribojimas yra nustatytas ir valstybės, kadangi pagal valstybės politiką, tik pilnametystės sulaukę asmenys gali laisva valia priiminėti įvairius teisinius sprendimus, pasirašinėti po sutartimis. Šis valstybės sukurtas saugiklis yra teigiamas dar ir todėl, jog jauni žmonės neįklimptų į finansinių paskolų liūną dar net nesulaukus pilnametystės.

Visi kreditai nuo 18 metų yra suteikiami asmenims, sulaukusiems 18 metų ir daugiau. Kai kurios bendrovės taiko dar didesnį cenzą ir paskolas suteikia tik asmenims nuo 20 metų. Dažniausiai tokie jauni asmenys skolinasi pinigų tuomet, kai jiems nepakanka gaunamo darbo užmokesčio. Jauni žmonės imdami paskolas turėtų būti labai gerai apsvarstę jų panaudojimą. Būna atvejų, kuomet paimta paskola gali būti išleista per viena savaitgalį, o ją mokėti tektų metus ar daugiau. Todėl paskolą geriausią imti konkrečiam tikslui arba daiktui ir tik tiek kiek tuo metu trūksta. Pavojingiausios paskolos yra tuomet, kai jos imamos ne daiktu įsigyti, o linksmybėms, pramogoms ar kelionėms. Tokiam atvejui paimtas kreditas gali būti išleistas atostogų metu, o už gerai praleistą laiką būtų mokama kas mėnesį, todėl jei asmens pajamos nėra didelės, ilgainiui ši paskola gali tapti didele našta, o patirti įspūdžiai greitai išblėsti. Priešingu atveju, už pasiskolintą pinigų sumą įsigytas daiktas, bet kada gali būti parduotas ir tokiu būdų atsiimta bent dalis pasiskolintos pinigų sumos. Tai labai aktualu praradus nuolatines pajamas. Susiklosčius tokiai situacijai, asmuo gali grąžinti bent jau dalį paskolos, tuo tarpu pramogoms išleisti pinigai jokiu būdu negali būti susigrąžinti, o ištikus bėdai paskola gali sukelti dar didesnius nuostolius.

Žinoma, paskolos nuo 18 metų turi ir privalumų. Jų panaudojimo galimybės yra neribotos, todėl pasiimti paskola gali tapti labai reikšmingu spyriu, jauno žmogaus gyvenimo pradžioje. Jauni žmonės pripratę gyventi dideliu tempu, jie visko nori greitai ir tuojau pat. Greitieji kreditai tokiems asmenims yra puiki išeitis, ypatingai tiems, kurie jau iš dalies susitvarkę finansinį gyvenimą, neturi jokių įsiskolinimų, turi darbą ir nuolatines pajamas. Dažnai jauni žmonės, dar neturėdami šeimos, suderina darbą sus studijomis, kuomet dienos metu mokosi, o vakarais arba naktimis dirba. Taip galima užsidirbti pramogoms, pragyvenimo ir mokymosi išlaidoms padengti. Tačiau gyvenant savarankiškai pinigai kaupiasi labai lėtai, kadangi kiekvieną kartą gavus atlyginimą atsiranda įvairių nenumatytų išlaidų. Tačiau turint nuolatines pajamas, galime bet kada pasiskolinti pinigų, ir įgyvendinti savo svajones, už kurias galima išsimokėti mokant nedidelėmis įmokomis. Jos priklauso nuo pasikolintų pinigų sumos ir paskolos termino. Tai labai paranku jauniems, visko greitai norintiems ir pastovias pajamas gaunantiems žmonėms.

Kreditai nuo 18 metų yra suteikiami nekeliant labai aukštų reikalavimų. Pagrindis reikalavimas yra amžiaus cenzas, kadangi jaunesni nei 18 ar 20 metų asmenys kredito gauti negali. Taip pat asmuo privalo būti Lietuvos Respublikos pilietis, turintis sąskaitą viename iš Lietuvos bankų, bei nuolat gyvenantis Lietuvoje. Neišpildžius šių keliamų reikalavimų, paskolos dažniausiai nėra suteikiamos. Taip pat imant paskolą, yra vertinamos ir asmenų gaunamos pajamos. Nuo gaunamų pajamų dydžio priklausys ir gautina paskolos suma. Atitikus visus keliamus reikalavimus, paskola yra suteikiama per labai trumpą laiką. Priklausomai nuo jos dydžio, ji gali būti suteikta ir greičiau nei per vieną valandą nuo paskolos paraiškos pateikimo kredito įstaigai. Paraišką kreditui gauti galima pateikti telefonu arba prisijungus prie pasirinktos kredito įstaigos interneto svetainės. Jums reikės pateikti visą asmeninę informaciją ir sulaukti kredito įstaigos atsakymo į jūsų prašymą. Tačiau tai dažniausiai netrunka ilgai. Gavę patvirtinimą, jūs taip pat būsite informuoti dėl maksimalios paskolos dydžio, ir galėsite gauti norimą kreditą. Taip pat asmuo, norintis gauti kreditą, turi būti patvirtinęs savo banko sąskaitą. Tą galima padaryti atlikus simbolinį vieno euro cento pavedimą iš jūsų į kredito bendrovės banko sąskaitą. Kadangi paskola gali būti pervedama tik į kredito paraiškoje nurodyto asmens banko sąskaitą, tokiu būdu kredito bendrovė įsitikins, jog pinigai bus pervedami tik reikiamam asmeniui.

Paskolos nuo 18 metų yra suteikiamos įvairiomis palūkanomis, priklausomai nuo paskolos sumos bei kredito pobūdžio. Greitųjų kreditų, kurie yra suteikiami trumpam laikotarpiui, yra suteikiami didesnėmis palūkanomis, nei ilgalaikiai kreditai. Dažniausiai trumpalaikių paskolų palūkanos svyruoja nuo 25 iki 100 procentų, bet kai kuriais atvejais jos gali būti ir dar didesnės. Viskas priklauso nuo skolinamos sumos ir laikotarpio. Dažnai kredito bendrovės taiko įvairias nuolaidų ar akcijų sistemas greitiesiems kreditams, todėl visuomet prieš imant kreditą yra pravartu pasikalbėti su kredito įstaiga ir išgirsti jų specialius pasiūlymus.