Bobutės paskola atsiliepimas

bobutes paskola

Bobutės paskola, dar kitaip BnP Finance, AB, tai moderni alternatyvaus finansavimo įmonėje Lietuvoje. Savo veiklą įmonė vykdo nuo 2009 metų, įmonės veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Įmonė aktyviai vykdo savo veiklą ir vis plečia savo paslaugų spektrą. Bobutės paskola – greitas būdas pasiskolinti. Skolintis galima iki 4000 Eur. Bobutės paskola nuolat skelbia specialius pasiūlymus ir akcijas, tokiu būdu priviliojant naujus klientus. Čia skolintis apsimoka norint nedidelės pinigų sumos, kitu atveju tenka sumokėti nemažas palūkanas. Be to, galima atidėti mokėjimus ar net gauti pirmą paskolą iki 200 Eur – nemokamai. Na, bet apie viską pakalbėkime šiek tiek išsamiau.

Bobutės paskola – suteikia paskolas nuo 50 € iki 4000 €, 2–4 mėn. laikotarpiui. Galima skolintis be jokio užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų. Tai paskola, kuri yra šiuolaikiška ir turinti galimybę skolintis telefonu ar internetu. Paspauskite čia www.bobutespaskola.lt ir aplankykite jų internetinę svetainę. Čia pateikiama visa reikalinga informacija, bei Bobutės paskola rekvizitai.

Kaip ir kiekvienas kredito tiekėjas, taip ir ši kredito bendrovė turi privalumų bei trūkumų.

Privalumai

 • Greita pagalba norintiems pasiskolinti.
 • Galimybė atidėti paskolos grąžinimą.
 • 500 € paskolai taikoma net 60 % nuolaida (paskolos trukmė – 18 mėn.).
 • 1200 € paskolai taikoma 35 % nuolaida.
 • Šiuolaikiškumas. Paskolą galima gauti 3 būdais: internetu, telefonu ir aptarnavimo skyriuje Vilniuje.

Trūkumai

 • Nemažos palūkanos, ypač skolinantis didesnes sumas.
 • Neperspėjama apie artėjantį paskolos terminą, o vėliau perdavimą antstoliams.
 • Paskolą galima grąžinti anksčiau, tačiau tik tuo atveju, jei visa suma grąžinama iš karto.

Kam suteikiamos paskolos?

Paskolos yra išduodamos fiziniams asmenims, esantiems LR piliečiais, turintiems galiojantį asmens dokumentą ir ne jaunesniems nei 18 metų. Asmenys negali būti paieškomi bei su bloga kredito istorija ar pradelstais įsiskolinamais kitiems kredito teikėjams. Taip pat paskola suteikiama asmenims, kurie ne mažiau nei 4 mėnesius dirba pagal darbo sutartį ir yra ne vyresni nei 60 metų. Gaunamos mėnesinės pajamos turi būti didesnės nei 100 Eur. Svarbu ir tai, jog turimų finansinių įsipareigojimų įmokų dydžiai negali viršyti 40% mėn. gaunamų pajamų.

Nauji klientai gali pretenduoti į paskolas nuo 50 iki 4000 Eur. Kaip apskaičiuojama paskolos suma? Įvertinant darbo užmokesčio dydį bei turimus finansinius įsipareigojimus. Kuo didesnė paskola, tuo didesnės palūkanos.

Kaip skolintis iš Bobutės paskola?

Galimi keli paraiškų pildymo būdai.

 • Prašymas teikiamas pasinaudojant skaičiuokle esančia kredito davėjo tinklapyje (pagrindiniame puslapyje, kairiajame kampe). Skaičiuoklėje reikia pasirinkti norimą gauti pinigų suma ir grąžinimo laikotarpį. Tuomet paspausti mygtuką „gauti paskolą“. Užpildžius registracijos formą, būtina pervesti 0,01 Eur iš sąskaitos į kurią norima gauti paskolą, atsakymas pateikiamas SMS žinute arba el. paštu.
 • Kitas būdas, prašymą pateikti telefonu. Reikia paskambinti į klientų aptarnavimo centrą, pateikti reikiama informaciją ir laukti vadybininko atsakymo. Telefono numeris, kuriuo galima skambinti dėl paskolos gavimo: 8 700 800 70.
 • Paraiškos teikimas tiesiogiai, klientų aptarnavimo skyriuje Vilniuje. Galima tiesiog nuvykti į biurą ir viską užpildyti ten. Tokiu atveju reikia užpildyti paraišką ir aptarnaujančiam vadybininkui pateikti galiojantį, asmens tapatybės dokumentą. Gavus patvirtinimą apie paskolos gavimą. Pinigai bus pervedami į nurodytą banko sąskaitą.

Bobutės paskola Refinansavimas

Refinansavimo paslaugos suma iki 7000 Eur. Galima apjungti net iki 10 kreditų. Norint šios paslaugos, internetinėje svetainėje reikia pasirinkti „refinansavimas“ (puslapio viršuje, dešinėje pusėje) ir užpildyti 3 laukelius: suma ir laikotarpis, asmeninė informacija, mokumo informacija. Viskas gana paprasta ir aišku.

Paskolos grąžinimas

Kartais nutinka taip, jog numatytu laiku nepavyksta sumokėti periodinės įmokos, tokiu atveju galima pratęsti grąžinimo terminą ir atidėti mokėjimo datą vienam mėnesiui. Mokėjimo paskirties laukelyje reikia įrašyti Pratęsti 1 mėn. ir norimo kredito ID numerį. Kartais pasitaiko įvairių akcijų, siūlančių atidėti paskolos grąžinimą kitiems metams. Norint padidinti turimą paskolą, to padaryti deja nepavyks, tačiau čia visuomet galima skolintis papildomai. Čia vienu metu galima skolintis iki 3 kreditų. Palūkanos skaičiuojamos sienos tikslumu.

Bobutės paskola savitarna

Internetinis tinklapis pakankamai patogus ir aiškus. Viskas gana logiškai išdėstyta, todėl vos tik patekus į svetainę iš karto galima pasinaudoti čia pateikta paskolos skaičiuokle bei patikrinti kokias įmokas reikės mokėti kiekvieną mėnesį ir kokios bus priskaičiuotos palūkanos. Čia galima rasti ir mokėjimų grafiką, kas šiuo atveju yra tikrai reikalinga. Viršuje pateikiami D.U.K, į kuriuos atsakymai gana aiškūs. Šiek tiek paklaidžioti reikės norintiems daugiau išsamesnės informacijos apie patį skolinimąsi ir sąlygas. Visą tai galima rasti puslapio apačioje, tačiau ne visi tai pastebi, tai dažnu atveju gali neigiamai paveikti potencialų klientą. Iš esmės, informacijos tinklapyje pakankamai, tik ne viskas pateikiama kliento naudai.

Bobutės paskola registracija

Užsiregistruoti tinklapyje nesudėtinga. Čia apsilankius, viršuje matomas mygtukas „prisijungti“ jį paspaudus matome lentelę, o jos apačioje mygtuką „REGISTRUOTIS“. Suvedus visus duomenis, dar kartą spaudžiamas žalias „REGISTRUOTIS“ mygtukas. Svarbu pateikti teisingus duomenis, tokius kaip el. paštas, telefonas, nes tai bus jūsų kontaktai naudojami viso paslaugos teikimo metu.

Bobutės paskola atsiliepimai

Atsiliepimų yra gana įvairių. Dalis jų teigia, jog paskolas galima gauti greitai ir patogiai. Kiti pažymi, jog palūkanos labai aukštos ir aptarnavimo kokybė ne visuomet pati geriausia. Svarbu būti atidiems ir nepraleisti mokėjimų, nes įmonė neperspėjusi gali paduoti į teismą, o visa tai kainuos papildomai. Tai ne vienintelė tokio tipo įmonė, kuri elgiasi būtent taip, tačiau šiuo atveju, klientams tai būna ne itin malonu ir tai sukelia daugybę pasipiktinimų.

Bobutės paskola skundai

Nors ypač daug skundų nesulaukiama, visgi internete bei besikonsultuojant su jau pasinaudojusiais Bobutės paskola paslaugomis, galima išgirsti įvairių nuomonių, tarp jų ir skundų. Ypatingai pabrėžiama tai, jog be perspėjimo perduodama antstoliams.

Bobutės paskola darbo laikas

Bobutės paskola dirba ir savaitgaliais ir švenčių dienomis, todėl tai labai patogu norintiems pasiskoninti bet kuriuo metu.

Bobutės paskola kontaktai:

 • Telefonas: 8 700 80070, skambinant iš užsienio +37069855444.
 • El. paštas: info@bobutespaskola.lt.
 • Adresas: Ulonų g. 5, Vilnius.

Apibendrinimas. Kiekvieną kartą skolinantis, reikia tai daryti atsakingai, įmonė suinteresuota kuo daugiau uždirbti, todėl klientams neprimena apie artėjantį paskolos grąžinimo terminą, tokiu atveju klientai gali pamiršti atsiskaityti laiku, o vėliau tenka ilgai bylinėtis teismuose. Tai nemažai reklamuotas ir pakankamai gerai žinomas prekės ženklas Lietuvoje. Nors reklamose informacija ne visuomet yra visiškai tiksli, klientai mielai naudojasi šio kreditoriaus paslaugomis. Palūkanos čia tikrai nėra mažiausios, na, bet jos nėra ir didžiausios. Kiekvieną kartą skolinantis, būtina įvertinti savo galimybes grąžinti paskolą. Įmonė siekia pritraukti kuo daugiau klientų, todėl imasi visų priemonių, kad tai padarytų. Įvertinę visus už ir prieš, klientai renkasi jiems tinkamiausią sprendimą, todėl pirmiausia vertėtų gerai išsinagrinėti visas su kreditu susijusias sąlygas.