SMSPinigai atsiliepimas

smspinigai.lt

SMSpinigai.lt – kreditų bendrovė, kuri siūlo gana platų paslaugų pasirinkimą. Įmonė suteikia galimybę gauti vartojimo kreditą, SMS paskolas, taip pat turto ar automobilio įkeitimą. Paskolų suma siekia iki 1000 Eur. Be to, suteikiama pinigų grąžinimo pratęsimo paslauga. Pirmas kreditas suteikiamas nemokamai, tačiau yra tam tikrų papildomų sąlygų. Labiausiai įmonė specializuojasi ties greitosiomis paskolomis, kurios suteikiamos tiesiog SMS žinutės pagalba. Labai patogu tiems, kuriems pinigų reikia dabar ir čia. Tam nereikia krūvos dokumentų ar interneto. SMSpinigai kompanija, naujiems klientams siūlo greitąsias paskolas nuo 100 iki 1000 Eur nemokamai. Tačiau, tik 6 mėnesių grąžinimo laikotarpiui. Vadinasi, grąžinsite tik tai ką pasiskolinote ir nė cento daugiau. Sąlygos čia gana lanksčios, be to, paskolas galima atiduoti ankščiau arba pratęsti grąžinimo terminą. Greitos paskolos Lietuvoje gana populiarios, ši bendrovė ne išimtis.

Pagrindiniai įmonės privalumai:

 • Kreditas visiškai nemokamai. Naujiems klientams greitieji kreditai nuo 100 iki 1000 Eur suteikiami nemokamai.
 • Nėra griežtų paskolos grąžinimo laiko apribojimų;
 • Paskolos suteikiamos tiesiog SMS žinute;
 • Patogi mobilioji puslapio versija;
 • Galima pratęsti paskolos apmokėjimo terminą;
 • Patogus bendravimas internetu, Chat langelyje galima tiesiogiai bendrauti klientų aptarnavimo vadybininkais;
 • Paskolos suteikiamos asmenims nuo 20 metų.

Pagrindiniai įmonės trūkumai:

 • Vėluojantiems sumokėti, nuskaičiuojami pinigai;
 • Žmonių pajamos galėtų būti tikrinamos tiksliau ir išsamiau.
 • Daugelis skundžiasi nemaloniu aptarnavimu.

Paskolų būdai:

Greitasis kreditas – paprastas būdas išspręsti pinigines problemas. Čia reikia užpildyti paraišką, esančią www.smspinigai.lt tinklapyje, skiltyje „Registracija“.

Vartojimo kreditai, tai paskolos, į kurias pretenduojantys asmenys privalo gauti pastovias pajamas. Vėliau dėl paskolos davimo sprendžia kreditavimo komisija. Paraiškos šioms paskoloms teikiamos internetu. Paskolai gauti svarbu būti sulaukus 20 metų ir gauti pastovias pajamas.

Kreditas įkeičiant automobilį. Čia reikia užstatyto transporto priemonę, kaip garantą. Į sąvoką „automobilis“ įskaitoma ne tik lengvasis automobilis, tačiau taip pat ir krovininis automobilis, autobusas ir kt. Besiskolinantis asmuo, privalo būti transporto priemonės savininkas, o paskolos suma negali viršyti 65 % įkeistos transporto priemonės vertės. Taip pat ši suma negali mažesnė nei 3000 Eur. Yra ir daugiau sąlygų, pavyzdžiui, kredito gavėjo transporto priemonė negali būti senesnė nei 13 metų, o besiskolinančiojo amžius negali būti daugiau nei 60 metų. Šios paskolos pliusai:

Į keista transporto priemone galima naudotis ir toliau.

 • Priklausomai nuo automobilio vertės galima skolintis gana nemažą pinigų sumą;
 • Nėra sutarties parengimo mokesčio;
 • Kreditą galima grąžinti iki 5 metų laikotarpiu.
 • Kreditas įkeičiant nekilnojamąjį turtą – užstatu laikomas bet koks nekilnojamasis turtas visoje Lietuvoje. Paraiška pildoma internetu. Suma ne mažesnė nei 1000 Eur. Gražinimo terminas iki 10 metų. Šią paskolą galima gauti net iki 100% turto vertės, palūkanos vos 1,5%. Tarp mokėjimų galima daryti 12 mėn. pertrauką, tačiau būtina gerai susipažinti su sutarties sąlygomis.

Kaip skolintis?

 1. Internetu. Tai labai patogus būdas, nes paskolas galima gauti būnant bet kurioje vietoj, svarbiausia turėti interneto ryšį ir pateikti paraišką kredito gavimui. Tai saugus paskolos gavimo būdas.
 2. SMS žinute. Jau pats pavadinimas informuoja, kad pinigus galima skolintis SMS žinute. Visgi, pirmiausia reikia užsiregistruoti www.smspinigai.lt internetiniame puslapyje. Tai padarius, belieka išsiųsti žinutę su tekstu: SOS, suma, terminas, slaptažodis. Svarbu nurodyti sumą ir grąžinimo terminą. Pinigai turėtų pasiekti banko sąskaitą vos per15 minučių. SMS kaina yra 0,30 Eur, todėl savo telefono sąskaitoje reikėtų turėti bent tokią sumą.
 3. Biure. Smspinigai.lt dirba be laisvadienių. Darbo dienomis nuo 8:00 iki 22:00 val. ir savaitgaliais nuo 10:00 iki 22:00val., todėl biure galima apsilankyti praktiškai bet kuriuo metu, net ir gana vėlai vakare. Čia bus suteikta visa informacija ir visus reikiamus dokumentus galėsite užsipildyti vietoje.

Svarbi informacija besiskolinantiems:

 • Kredito suma: 100 – 3000 Eur;
 • Kredito laikotarpis: nuo 15 dienų iki 48 mėnesių;
 • Amžiaus apribojimas: 20 – 75 metai.

Paskolos refinansavimas

Teikiama refinansavimo paslauga. Refinansuojama suma negali viršyti 4000 Eur. SMSpinigiai.lt refinansuoja greituosius kreditus, lizingus, kredito unijas bei kitus bankus.

Refinansavimo privalumai:

 • Sumažėja palūkanų norma;
 • Mažesnės mėnesinės įmokos;
 • Apjungiami kreditai;
 • Refinansavimo terminas siekia iki 4 metų.

Paskolos pratęsimas. Suteikiama galimybė pratęsti paskolos gražinimą ir įmokas perkelti į ateitį. Kaip tai padaryti?

 • Rekomenduojama paskolą prasitęsti iš anksto, tai reiškia, likus bent kelioms dienoms iki mokėjimo;
 • Norint sumokėti už kredito pratęsimą, mokėjimo laukelyje įrašykite „Pratęsti“. Mokėjimą galite atlikti elektroninės bankininkystės pagalba, tiesiog meniu skiltyje pasirinkite „Mokėjimai“.

Kaip ir visur, taip ir čia, norint pasiskolinti, pirmiausia reikia susipažinti su paskolų teikimo sąlygomis. Tik gerai įsigilinus į visus punktus rekomenduojama priimti sprendimą. Be to, svarbu susipažinti su visais paslaugų įkainiais ir apžvelgti kaip nagrinėjami skundai. Susipažinus su šiomis sąlygomis, bus paprasčiau išvengti nesusipratimų ateityje.

Tinklapis. Informacija tinklapyje išdėstyta ganėtinai aiškiai ir suprantamai, svarbu, jog reikalingos skiltys ir populiarių paslaugų aprašymai pateikiami pagrindiniame puslapyje, todėl klaidžioti nereikia. Informacija pateikta suprantamai, tereikia ja pasinaudoti. Be to, čia gyvai galite bendrauti su konsultantais, kurie turėtų atsakyti į visus rūpimus klausimus. Atsakymai turėtų būti gauti gana greitai, nes bendravimas vyksta realiu laiku. Su įmonės atstovais galima bendrauti ir el. paštu, tik toks būdas gali būti lėtesnis. Labiausiai rekomenduojamas Chat susirašinėjimas arba skambutis konsultantui. Kai kurie klientai teigia, jog konsultantų bendravimas nėra stipriausia jų pusė, tačiau situacijų yra įvairių.

SMSpinigai kontaktai:

 • Telefonas: +370 609 97638;
 • El. paštas: info@smspinigai.lt;
 • Adresas: Žemaitės g. 21, Vilnius, LT-03118, Lietuva.

SMSpinigai atsiliepimai. Klientų atsiliepimų yra įvairių, vieni teigia, jog sunku susitarti dėl paskolų sąlygų, kiti sako, kad įmonė yra patikima ir puiki išeitis staiga prireikus pinigų. Visgi daugelis pritaria, jog pirmiausia reikia įvertinti savo finansinę situaciją ir žinoma laikytis sutarties sąlygų bei taisyklių. Dažniausiai pasitaikantis neigiamas komentaras iš klientų – ne visuomet maloniai bendraujantis ir ne itin operatyvus konsultantų aptarnavimas.

SMSpinigai akcijos. Įmonė savo klientams siūlo lankstų požiūrį į savo teikiamas paslaugas. Turint klausimų, visada rekomenduojama konsultuotis su įmonės atstovais telefonu, el. paštu arba gyvu susirašinėjimu. Laikas nuo laiko įmonė skelbia akcijas, o pirmoms paskoloms taip pat nuolat taikomos nuolaidos.

Įmonės paslaugų spektras gana platus. Vardo žinomumas taip pat gana aukštas, daugelis ne kartą yra girdėję apie šią paskolų bendrovę. Čia rekomenduojama kreiptis prireikus pinigų greitai. Tačiau, visuomet reikia apsvarstyti ar paskola išties būtina ir tik tada skolintis. Taip pat, svarbu susipažinti su sutarties sąlygomis. SMSpinigai savitarna leidžia prisijungti prie savo paskyros ir nesunkiai pasirinkti norimas paslaugas bei apie jas sužinoti plačiau. Žmonės čia kreipiasi pakankamai dažnai, vadinasi įmonė tikrai populiari.