ManoPaskola atsiliepimas

manopaskola

ManoPaskola – tai elektroninė kredito unijos „Mano unija“ vartojimo paskolų paraiškų priėmimo sistema. Manopaskola.lt – padeda greičiau pasirinkti labiausiai tinkančią kreditavimo įstaigą, prieš tai įvertinus savo mokumą ir kreditavimo istorija. Elektroninis paraiškų priėmimo būdas leidžia įmonei greičiau įvertinti klientų finansinę būklę ir pateikti paskolos pasiūlymą. Klientam suteikiama galimybė greičiau ir patogiau gauti visą reikiamą informaciją pritaikytą individualiems poreikiams ir priimti tinkamą finansinį sprendimą. Ši kredito unija turi ilgametę, daugiau nei 20-ies metų patirtį dirbant Lietuvos kreditų rinkoje, todėl sukaupta patirtis leidžia profesionaliau patarti klientams bei atsakyti į jiems rūpimus klausimus.

Svetainės vadybininkai padės pasirinkti labiausiai asmeninius poreikius atitinkančią paskolą nuo 300 iki 10 000 Eurų, su periodinėmis įmokomis pasirinktą mokėjimo laikotarpį. Laikotarpis gali svyruoti nuo 1 mėnesio iki  5 metų (60 mėnesių) su fiksuota metinių palūkanų norma, kuri sudaro 18%.  Manopaskola.lt gali suteikti kreditą įvairiems poreikiams:

 • Vartojimo paskola
 • Paskolų refinansavimas
 • Paskola automobiliui
 • Paskola būsto remontui
 • Paskola studijoms;
 • Ilgalaikiai kreditai.

Vartojimo paskola yra kreditas, kuris skirtas asmeniniams poreikiams tenkinti. Dažnai tenka susidurti su aplinkybėmis, kuomet esame priversti skolintis. Kuomet negalime tuo metu vieniems ar kitiems pirkiniams skirti savo sukauptų pinigų, nes jų paprasčiausiai nėra, į pagalbą galima pasitelkti kredito uniją. Vartojimo paskolos paraiškos pildymas internetu yra greitas ir patogus būdas, todėl klientai gali užpildyti paraišką neišėję iš namų.

Paskolų refinansavimas yra sprendimas, padedantis atsisakyti didžiulių palūkanų, slegiančių pasiskolinusiųjų pečius. Refinansavimas leidžia apjungti skirtingose įstaigose turimus kreditus į vieną paskolą.

Automobilio paskola – pasirinkimas tiems, kas svajoja apie naują automobilį, tačiau neturi pakankamai pinigų. Šiandien tai įprastas dalykas. Kai kuriems trūksta visai nedaug pinigų, kitiems jų reikia daugiau, bet kuriuo atveju, kredito unija gali padėti. Tereikia užpildyti paraišką ir jau netrukus džiaugtis nauju automobiliu.

Paskola būsto remontui – nesvarbu ar reikia suremontuoti vieną kambarį ar būstas reikalauja kapitalinio remonto, suteiktas kreditas padės įgyvendinti savo svajonę. Klientams nereikia įkeisti nekilnojamojo turto, drausti gyvybės ar pateikti remonto išlaidas pagrįsiančių dokumentų.

Paskola studijoms – jeigu vienintelė kliūtis studijuoti yra pinigų trūkumas, dėl to nereikėtų atsisakyti savo svajonės. Paskola studijoms geras pasirinkimas ir studentams ir jų tėvams. Paskolos studijos suteikiamos lengvatinėmis sąlygomis.

Ilgalaikiai kreditai – tai paskolos rūšis, skirta ne gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto įsigijimui ar remontui, brangesnio kilnojamojo turtui įsigijimui, gydymo paslaugoms, studijų mokesčiui padengti bei verslui finansuoti. Šiems kreditams galioja tam tikros sąlygos:

 1. Paskolos suma nuo 3000 Eur;
 2. Maksimalus terminas – iki 15 metų;
 3. Tai paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą;
 4. Paskolos suma siekia iki 80 % nuo įkeisto turto vertės.

Kas gali kreiptis dėl paskolų?

Dėl paskolų gali kreiptis kiekvienas Lietuvos Respublikos pilietis, susidūręs su tam tikromis situacijomis, kuomet reikia daugiau pinigų. Besiskolinantis asmuo turi būti ne jaunesnis nei 21 m., dirbti arba gauti kitas pajams, taip pat turėti švarią kredito istoriją. Didžiausia paskolos suma šiai amžiaus grupei yra 1300 eurų. Gyvenantiems ir dirbantiems ne Vilniuje, Vilniaus rajone, Trakuose arba Trakų rajone, nepavyks gauti paskolos.

Prieš skolinantis reikėtų gerai įvertinti savo galimybes ir mokumą, nes tai yra labai atsakingas sprendimas, kuris priklauso nuo pačių besiskolinančiųjų. Galvojant apie skolinimąsi, pirmiausia rekomenduojama pasinaudoti tinklapyje esančia skaičiuokle, kuris padės apytiksliai apskaičiuoti kokį kreditą ir kokiam laikotarpiui galite gauti. Pačiame tinklapyje rašoma, jog tai pigi, paprasta ir saugi paskola, tačiau kiekvienam paskolos sąlygos gali šiek tiek skirtis. Visuomet galima pasikonsultuoti su patyrusiu unijos vadybininku, tai padaryti labai paprasta, nes svetainėje veikia pokalbių skiltis, todėl su konsultantu galite bendrauti gyvai. Nors atsižvelgiant į klientų atsiliepimus tai nėra pati populiariausia paskolų teikimo bendrovė, nes ji yra labiau Kredito unijos dalis, tačiau įmonei klientų netrūksta. Kiekviena paraiška yra vertinama individualiai, dėl to paskolų sąlygos jums ir artimiesiems ar draugams gali skirtis. Nors tinklapyje pateikta gana nemažai informacijos, visgi, dalis jos yra paslėpta, todėl reikia klausti tiesiogiai. Galima skambinti arba rašyti el. paštu. Kaip bebūtų, kaip ir kiekviena kredito kompanija, taip ir ši turi savo privalumų ir trūkumų.

Privalumai išskiriami šie:

 • Palūkanos nėra labai didelės;
 • Malonus bendravimas;
 • Imant paskolą automobiliui, įmonė neatsižvelgia į jo pagaminimo metus;
 • Galimos didesnės paskolų sumos.

Trūkumus galima išskirti šiuos:

 • Ribotas darbo laikas;
 • Prasta komunikacija el. paštu;
 • Trūksta informacijos internetinėje svetainėje;
 • Paskolos teikiamos tik gyvenantiems Vilniuje, Vilniaus rajone, Trakuose arba Trakų rajone.

Kaip gauti paskolą?

 • Pirmiausia reikia nuspręsti kokios sumos reikia ir gerai apsispręsti dėl šio atsakingo žingsnio. Apsisprendus, internetinėje svetainėje matoma paskolų skaičiuokle, joje reikia susistatyti paskolos tipą, terminą, sumą ir spausti gauti paskolą.
 • Užpildykite paraišką bei kontaktinę informaciją;
 • Atlikus šiuos veiksmus, būtina pervesti 0,01 Eur į manokreditas.lt banko sąskaitą;
 • Laukite patvirtinimo.

Naudojimasis tinklapiu.

ManoPaskola.lt tinklapis gana paprastas ir tvarkingas, tačiau čia daug monotonijos, trūksta vaizdinės medžiagos, kai kur per daug teksto ir daugeliu atveju trūksta išsamios informacijos, todėl jos reikia klausti patiems. Puspadyje pateikiama tik pagrindinė informacija. Dar vienas trūkumas galėtų būti išskirtas toks, jog tinklapyje nėra D.U.K skilties, kuri šiuo atveju yra labai reikalinga.

Aptarnavimas

Vadybininkų bendravimas su klientais gana malonus, tačiau kartais atsakymo į užklausas tenka palaukti. Įmonė nedirba savaitgaliais, todėl norintiems paskolos čia ir dabar vertėtų kreiptis į greitųjų kreditų bendroves. Darbo laikas: I-IV 8:30-17:30 V 8:30-15:30.

Apmokėjimo būdai

Įmokas atlikti galima per el. bankininkystės sistemą arba atvykus į įmonės biurą.

Mano paskola atsiliepimai

Nemažai klientų vis skundžiasi, jog svetainės informacija yra neinformatyvi, daugeliu atvejų tenka patiems skambinti arba rašyti, kai kurie tam neturi pakankamai laiko. Visgi, kalbant apie paskolų palūkanas ir sąlygas, klientai yra patenkinti. Didesnių problemų nekilo.

Kontaktai:

 • Telefono numeris: 8 698 10272;
 • El. paštas: info@manopaskola.lt;
 • Adresas: J. Savickio g. 4, LT-01108 Vilnius.

Apibendrinant galima teigti, jog tai pakankamai sėkminga, tačiau ne pati populiariausia kredito tiekimo bendrovė. Nepaisant ilgaamžiškumo, klientai ne visuomet čia randa tai ko tikėjosi, arba tiesiog jiems per ilgai tenka laukti paskolų arba informacijos. Dar vienas dalykas, dėl kurio ši kredito unija ne tokia populiari, tai lokacija. Asmenys, norintys pasinaudoti šios bendrovės paslaugomis, turi gyventi Vilniuje, Trakuose, arba šių miestų rajonuose, kas labai susiaurina klientų ratą. Be to, norint gauti paskolą, tenka vykti į ofisą, internetu to padaryti nepavyks. Čia taip pat paskolos negaus asmenys, jaunesni nei 21 m. Todėl jei reikia greitosios paskolos nuo 18 metų ir neturint pajamų, teks kreiptis kitur. Visgi, nepaisant tam tikrų minusų, klientai besinaudojantys šia kompanija, didesnių nusiskundimų neturėjo.